Kontakt

usługi logistyczne vascobohemia.pl
Adres:

Al. 1-go Maja 87 lok. 313/314
90-755 Łódź

Telefon:

tel. +48 42 630 78 16
fax +48 42 630 78 29

DANE KONTAKTOWE:

Vasco Bohemia Sp. z o. o.

DYREKTOR:
Krzysztof Lewandowski
tel. +48 42 630 78 16
e-mail: k.lewandowski@vascobohemia.pl

PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI:
Dorota Filipska
tel. +48 42 630 78 16
e-mail: d.filipska@vascobohemia.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI:
Natalia Kraszewska
tel. +48 42 630 78 16
e-mail: n.kraszewska@vascobohemia.pl

Dorota Filipska
tel. +48 42 630 78 16
e-mail: d.filipska@vascobohemia.pl

DZIAŁ SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ:
Hiszpania, Francja, Portugalia:
Ewa Przewoźna
tel. +48 698 655 755
e-mail: e.przewozna@vascobohemia.pl

Przemysław Najman
tel. +48 600 307 792
e-mail: p.najman@vascobohemia.pl

Pozostałe kierunki:
Marcin Kijowski
tel. +48 506 204 583
e-mail: m.kijowski@vascobohemia.pl

Robert Krysiak
tel. +48 602 408 655
e-mail: r.krysiak@vascobohemia.pl

TRANSPORT MORSKI:
Przemysław Najman
tel. +48 600 307 792
e-mail: p.najman@vascobohemia.pl

DZIAŁ HANDLOWY:
Ireneusz Magoń
tel. +48 608 655 110
e-mail: i.magon@vascobohemia.pl

Vladimir Gregor
tel. +420 774 470 510
e-mail: v.gregor@vascobohemia.pl

PRZEŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ:

Imię i nazwisko / nazwa firmy *

E-mail *

Telefon *

Wiadomość *

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych przez Vasco Bohemia Sp. z o. o. w celach marketingowych.*

* Pola obowiązkowe